Kwaliteit in Materialen: Van de Zichtkant tot de Basis
Bij Montagebedrijf Horlings geloven we dat een badkamer of vloer niet alleen mooi moet zijn bij oplevering, maar ook over tientallen jaren nog kaarsrecht moet liggen. Daarom doen wij geen concessies aan kwaliteit. Wij werken uitsluitend met de beste tegelproducten en hoogwaardige technische materialen van gerenommeerde merken.
Onze Tegelpartner: Julius van der Werf (Groningen)
Voor het uitzoeken van uw droomtegels verwijzen wij onze klanten graag door naar de showroom van Julius van der Werf in Groningen. Als totaalleverancier bieden zij een ongekende collectie.
- Specialist in XXL: Juist voor de grote formaten (bijv. 120×120 of 120×240) die wij vaak verwerken, heeft Julius van der Werf de juiste expertise en presentatie.
- Persoonlijk advies: In hun inspirerende showroom krijgt u uitgebreid advies over kleur, textuur en slijtvastheid.
- Korte lijnen: Doordat wij direct schakelen met hun team in Groningen, zijn de levertijden kort en de technische specificaties altijd kloppend.
Bezoekadres:Diamantlaan 2, 9743 AP Groningen. Vergeet niet te melden dat u via Montagebedrijf Horlings komt voor een optimale afstemming.
Bezoek de website: Julius van der Werf – Showroom Groningen
Maatwerk in Techniek: Eurocol & Coba
De tegel is wat u ziet, maar de lijm en de voorbehandeling zijn wat de badkamer écht maakt. Geen enkele klus is hetzelfde; een houten ondervloer vraagt om andere eigenschappen dan een betonvloer met vloerverwarming, en XXL-tegels vereisen een andere lijmkracht dan standaardtegels.
Wij maken daarom per project een bewuste keuze tussen de hoogwaardige systemen van Eurocol en Coba.
- Eurocol (Forbo): Wij zetten de producten van Eurocol vaak in voor specialistische voorbehandeling en waterdichtingssystemen (zoals de bekende 063 en 685). Hun voegmiddelen zijn bovendien zeer kleurvast en schimmelbestendig, wat essentieel is voor een hygiënische badkamer.
- Coba: Voor veel van onze lijmverbindingen vertrouwen wij op de kracht van Coba. Hun flexibele poederlijmen zijn uitermate geschikt voor zware belasting en grote tegeloppervlakken. Coba staat bekend om zijn uitstekende hechting en verwerkbaarheid, wat bijdraagt aan een superstrak resultaat.
Waarom wij per klus kiezen:
Door niet vast te houden aan één merk, maar te kiezen voor het beste product voor úw specifieke situatie, kunnen wij garant staan voor:
- Maximale hechting: Of het nu gaat om wand of vloer, we kiezen de lijm die past bij de tegelgrootte.
- Duurzaam resultaat: Door de juiste flexibiliteit (S1 of S2 normeringen) te kiezen, voorkomen we scheurvorming, ook bij temperatuurverschillen.
- 100% Waterdichtheid: Wij gebruiken de beste afdichtingspasta’s en banden om uw woning te beschermen tegen lekkages.






